A1 Report – Ja motori pa targa i atentatit drejtohej n ..TIRANË – A1 Report ka siguruar foton e motorit që u përdor në atentatin ndaj Mentor Lufit (Doçi) ku mbeti i vrarë edhe Gerti Goxhaj dhe një nga autorët i cili u qëllua nga nipërit e Lufit. Nga të dhënat teknike motori i përket një modeli Skuter 250 kubik, ç’ka në pak sekonda ka një shpejtësi deri në 100 km/h dhe sipas hetuesve është zgjedhur një mjet i tillë për t’i dhënë mundësi largimi të shpejtë dhe pa lënë gjurmë nga vendngjarja autorëve. Nga rindërtimi i skenës së krimit, hetuesit kanë faktuar se motori drejtohej nga Sulku ditët e ngjarjes ndërsa italiani Letiza qëndronte pasagjer, dhe sapo janë afruar objektivit të tyre të dy personat janë maskuar dhe i pari që ka zbritur nga motori për të qëlluar ka qënë Salvatore Letizia. Në m

Visita il canale She motori:ALCUNI VIDEO DI VIDEOSGOMMA.COM

WRC – Kennards Hire Rally Australia 2016: HIGHLIGHTS Stages 6-9
2 anni fa
Visto 268 volte
Yamaha Ténéré 700 World Raid Concept | EICMA 2017
1 anno fa
Visto 192 volte
Lamborghini Miura | Alle origini del nome
2 anni fa
Visto 272 volte
WRC – YPF Rally Argentina 2017: (No) Crash Thierry Neuville in SS10
2 anni fa
Visto 213 volte
NEW RENAULT GAMMA SPORT 2017 – FIRST TEST DRIVE
2 anni fa
Visto 224 volte
Why It’s Worth The Money! Lamborghini Aventador SV
2 anni fa
Visto 243 volte
Thirty-seven years of history on the Hockenheim track
2 anni fa
Visto 264 volte
Scania: Connect to the future of logistics
1 anno fa
Visto 166 volte
NEW OPEL MOKKA X 4×4 2017 – FIRST TEST DRIVE
2 anni fa
Visto 244 volte
MOTOR SHOW BOLOGNA 2016 – DOMENICO CHIANESE RACCONTA I MODELLI FORD PERFORMANCE
2 anni fa
Visto 277 volte
Gabriele Mainetti a #untaggableknowledge
2 anni fa
Visto 335 volte
Peugeot 208 GTi by Peugeot Sport e 208 GTi/NOVE | Hot Lap @Motor1Days
2 anni fa
Visto 211 volte
2018 Range Rover Velar interior, Exterior Design – AWESOME
2 anni fa
Visto 231 volte
Amazing Ford Mustang Bullitt 2019 Driving Video Great Engine Sound Steve McQueen Bullitt Mustang
1 anno fa
Visto 167 volte
Nissan presenta la stazione di servizio del futuro
2 anni fa
Visto 265 volte
The C-Class Cabriolet in “Lisbon’s Light” – Mercedes-Benz original
2 anni fa
Visto 265 volte
Guido Meda: Gas a martello al Motor Show 2017
1 anno fa
Visto 176 volte
Citroen C3 Facebook-Only Limited Edition: intervista a Marco Freschi
2 anni fa
Visto 241 volte
260 WHP All Motor 2014 Honda Civic Si – One Take
2 anni fa
Visto 306 volte
2018 VW Touareg Exterior & Interior at IAA Frankfurt * see also Playlist
1 anno fa
Visto 196 volte
Nuovo Jeep Compass MY 2017 | Test Drive in Anteprima
2 anni fa
Visto 204 volte
EXPENSIVE LUXURY CAR CRASH COMPILATION , IDIOT LUXURY CAR DRIVERS IDIOT DRIVERS WEEK 4 AUGUST 2016
2 anni fa
Visto 252 volte
Renault EDC: cambio doppia frizione e Absolute Drive Tour | prime impressioni
2 anni fa
Visto 249 volte
Nissan e Eataly: Crossover Thinking
1 anno fa
Visto 144 volte


Torna in cima

VideoSgomma.com raccoglie i migliori canali e video di auto, moto, rally, auto d'epoca, luxury cars, crash test, recensioni auto, video sgommate e molto altro ancora.


Contatti | Privacy & info | Remove a video